Лісторг - пиломатеріали від виробника Харків
пиломатеріали від виробника

Загрузить русскую версию сайта


Режим роботи:
з 09-00 до 17-00
zakaz@lestorg.kh.ua

Дивитись прайс
Дивитись прайс

Телефони:
099-293-05-95
097-687-16-17


Головна Про компанію Ціни Доставка пиломатеріалів Контакти Залишити відгук

Захист деревини Харків | Обробка пиломатеріалів антисептиком

Антисептування - комплекс заходів для захисту дерев'яних конструкцій від гниття. На ринку представлена ​​велика кількість антибактеріальних хімічних продуктів різної дії, відмінних один від одного за складом. У цілому нині, всі антисептики можна розділити втричі группы: -засоби водній основі; -Кошти на масляній основі; -Комбіновані суміші на основі сучасних хімічних сполук.

Найбільшою популярністю користується засіб для обробки деревини на водній основі, оскільки крім знищення плісняви ​​та комах, подібні склади забезпечують надійний захист.

Обробка дерева, незалежно від того чи струганий це брус, або звичайна колода для зрубу, проводитися тільки в тому випадку, якщо деревина має необхідний рівень вологості. Перед тим, як розпочати обробку деревини антисептиком, необхідно розпилювальні роботи.

Компанія «Лісторг» пропонує Вам обробити антисептиком пиломатеріал у Харкові за низькою ціною.

Звертаючись до компанії «Лесторг», Ви отримуєте якісний товар за гарною ціною, а також можете не турбуватися про пошук транспорту для його перевезення, ми надаємо послуги з транспортування пиломатеріалів безпосередньо до замовника.

Обробка пиломатеріалів антисептиком ціна.

Отримати більш детальну інформацію та зробити замовлення Ви можете, зателефонувавши за телефонами: 099-293-05-95, 097-687-16-17.


лісторг харків ЗАХИСТ ДЕРЕВИНИ ХАРКІВ Обробка антисептиком ціна Обробка антисептиком ціна харків Захист деревини харків Обробка антисептиком вогнебіозахист для дерева купити брус у харкові ПИЛОМАТЕРІАЛИ ВІД ВИРОБНИКА пилорами харків Біозахист деревини харків купити антисептик харків вогнебіозахист
Каталог сайтов «ua24.biz»