Лісторг - пиломатеріали від виробника Харків
пиломатеріали від виробника

Загрузить русскую версию сайта


Режим роботи:
з 09-00 до 17-00
zakaz@lestorg.kh.ua

Дивитись прайс
Дивитись прайс

Телефони:
099-293-05-95
097-687-16-17


Головна Про компанію Ціни Доставка пиломатеріалів Контакти Залишити відгук

Дошка підлоги | Ціни на дошку підлоги у Харкові

Дошка підлоги в Харкові – популярний оздоблювальний матеріал для покриття підлоги. Вона є дошкою з масиву, в якій для фіксації передбачені паз з одного боку і гребінь з іншого.

Для виробництва підлогової дошки в Харкові використовуються різні породи дерева, проте найпоширенішою є дошка підлоги із сосни.

Дошка підлоги — це не тільки фінансова вигода, але й тепло, затишок та екологічність у Вашому будинку. З часів Київської Русі дерев'яні половиці використовувалися як забезпеченим прошарком громадян — боярами, і рядовими жителями. І нині цілісна масивна дошка залишається актуальним матеріалом для влаштування підлоги. Своєю популярністю у забудовників дошка підлоги в Харкові завдячує таким перевагам як висока міцність, надійність та теплоізоляція. Завдяки натуральному походження вона має антистатичні та антиалергічні властивості.

У нас є дошка підлоги товщиною 35 мм, виготовлена ​​на сучасному обладнанні із спеціально відібраної сертифікованої деревини, що пройшла фіто-санітарний контроль.

Компанія «Лісторг» пропонує Вам купити дошку підлоги в Харкові із сертифікованого пиловника, що пройшов радіаційний та фітосанітарний контроль.

Дотримуючись європейських стандартів, ми виробляємо високоякісний продукт. Водночас завдяки сучасному обладнанню та оптимізації витрат ми можемо пропонувати необрізну дошку в Харкові за низькими цінами.

Звертаючись до компанії «Лесторг», Ви отримуєте якісний товар за гарною ціною, а також можете не турбуватися про пошук транспорту для його перевезення, ми надаємо послуги з транспортування пиломатеріалів безпосередньо до замовника.

Отримати більш детальну інформацію та зробити замовлення Ви можете, зателефонувавши за телефонами: 099-293-05-95, 097-687-16-17.


лісторг харків ПИЛОМАТЕРІАЛИ ХАРКІВ пиломатеріали харків ціна дошка підлоги ціна харків брус 100х100 ціна харків дошка підлоги харків ПИЛОМАТЕРІАЛИ продам дошку підлоги сосна купити дошку підлоги у харкові БРУС ОБРІЗНИЙ ціна куб дошки ціна ДОШКА ОБРІЗНА пиломатеріали ціна ПРОДАЖ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ пиломатеріал обрізний продам пиломатеріал ДОШКА БРУС дошка обрізна ціна купити дошку підлоги струганий брус КУПИТИ БРУС доставка пиломатеріалів шалевка ДОШКА не обрізна шалівка харків ПИЛОМАТЕРІАЛИ ВІД ВИРОБНИКА дошка стругана пилорами харків альтанки
Каталог сайтов «ua24.biz»