Лісторг - пиломатеріали від виробника Харків
пиломатеріали від виробника

Загрузить русскую версию сайта


Режим роботи:
з 09-00 до 17-00
zakaz@lestorg.kh.ua

Дивитись прайс
Дивитись прайс

Телефони:
099-293-05-95
097-687-16-17


Головна Про компанію Ціни Доставка пиломатеріалів Контакти Залишити відгук

Вагонка | Ціни на вагонку у Харкові

Вагони перших поїздів обшивалися красивими дощечками, які пізніше стали називати «вагонка». Згодом вагонка була покращена і її стали використовувати для внутрішньої та зовнішньої обшивки приміщень.

На даний момент можна придбати вагонку в Харкові з сосни, вільхи, липи, ялини. Використання різних порід деревини не тільки видає різну колірну палітру і текстуру при оформленні житлового або нежитлового будинку, але також передбачає різні експлуатаційні характеристики.

Соснова вагонка в Харкові вважається найпоширенішою на ринку. Деревина сосни затребувана завдяки таким властивостям як міцність, надійність, легкість, невисокий вміст води, а також довговічність та приємний естетичний вигляд. При цьому ціна вагонки з сосни мала через поширеність цієї породи деревини як в Харківській області, так і в Україні в цілому.

Важливим моментом при виборі будматеріалу є простота застосування. Вагонка з одного боку має паз, а з іншого шпунт, який просто заходить у такий самий паз. З'єднуючи дощечки в шпунт, досягається хороша шумо-і термоізоляція.

Компанія «Лісторг» пропонує Вам вагонку в Харкові із сертифікованого пиловника, що пройшов радіаційний та фітосанітарний контроль .

Дотримуючись європейських стандартів, ми виробляємо високоякісний продукт. Водночас завдяки сучасному обладнанню та оптимізації витрат ми можемо пропонувати необрізну дошку в Харкові за низькими цінами.

Звертаючись до компанії «Лесторг», Ви отримуєте якісний товар за гарною ціною, а також можете не турбуватися про пошук транспорту для його перевезення, ми надаємо послуги з транспортування пиломатеріалів безпосередньо до замовника.

Отримати більш детальну інформацію та зробити замовлення Ви можете, зателефонувавши за телефонами: 099-293-05-95, 097-687-16-17.


лісторг харків ПИЛОМАТЕРІАЛИ ХАРКІВ пиломатеріали харків ціна вагонка ціна харків брус 100х100 ціна харків дошка підлоги харків ПИЛОМАТЕРІАЛИ продам вагонку сосна купити вагонку у харкові БРУС ОБРІЗНИЙ ціна куб дошки ціна ДОШКА ОБРІЗНА пиломатеріали ціна ПРОДАЖ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ пиломатеріал обрізний продам пиломатеріал ДОШКА БРУС дошка обрізна ціна купити дошки струганий брус КУПИТИ БРУС доставка пиломатеріалів шалевка ДОШКА не обрізна шалівка харків ПИЛОМАТЕРІАЛИ ВІД ВИРОБНИКА дошка стругана пилорами харків ВАГОНКА ЦІНА
Каталог сайтов «ua24.biz»