Лісторг - пиломатеріали від виробника Харків
пиломатеріали від виробника

Загрузить русскую версию сайта


Режим роботи:
з 09-00 до 17-00
zakaz@lestorg.kh.ua

Дивитись прайс
Дивитись прайс

Телефони:
099-293-05-95
097-687-16-17


Головна Про компанію Ціни Доставка пиломатеріалів Контакти Залишити відгук

Дошка не обрізна | Ціни на необрізну дошку у Харкові

не обрізна дошка та обрізна дошка в Харкові - це найпоширеніший будівельний пиломатеріал. Таку широку популярність вона отримала завдяки таким властивостям як довговічність, міцність та низька ціна. Вартість необрізної дошки як правило в 2-3 рази менше ніж ціна обрізної дошки в Харкові. Будівельники використовують необрізну дошку для різних цілей: для покрівлі навісів, обшивки дахів, споруди огорож, покриття підлог та інших будівельних роботах.

не обрізна дошка від обрізної дошки відрізняється своєю дешевизною і характеризується розпилом колоди в одній площині, коли біля обрізної дошки присутні всі чотири пропили. Необрізну дошку також прийнято називати шалевка , якщо її товщина не перевищує 25мм.

Однією з найпоширеніших порід деревини для виготовлення необрізної дошки у харкові є сосна.

Компанія «Лісторг» пропонує Вам купити дошки в Харковіз пиловочника сосни найвищої якості за низькими цінами. Завдяки кваліфікованим співробітникам та оптимізації витрат, ми пропонуємо як брус, так і вагонку, обрізну дошку, необрізну дошку у Харкові за низькими цінами.

Користуючись послугами компанії «Лісторг», Ви отримуєте якісний товар за низькою ціною. Також при замовленні різних пиломатеріалів ми можемо запропонувати Вам послуги транспорту для їхньої доставки безпосередньо до замовника.

Дошка не обрізна ціна.

Отримати більш детальну інформацію та зробити замовлення Ви можете, зателефонувавши за телефонами: 099-293-05-95, 097-687-16-17.


лісторг харків дошка нербрезна харків ДОШКА КУПИТИ продам дошку необрізну сосна куб дошки ціна ДОШКА не обрізна ЦІНА дошка не обрізна купити купити дошки доставка пиломатеріалів шалевка шалевка ціна харків
Каталог сайтов «ua24.biz»