Лісторг - пиломатеріали від виробника Харків
пиломатеріали від виробника

Загрузить русскую версию сайта


Режим роботи:
з 09-00 до 17-00
zakaz@lestorg.kh.ua

Дивитись прайс
Дивитись прайс

Телефони:
099-293-05-95
097-687-16-17


Головна Про компанію Ціни Доставка пиломатеріалів Контакти Залишити відгук

Дошка обрізна | Ціни на обрізну дошку у Харкові

Дошка обрізна проводиться на стрічковій пилорамі або на багатопильному верстаті методом поздовжнього розпилювання з 4-х сторін. У результаті ми маємо гладку поверхню, не вкриту корою. Зважаючи на це, обрізна дошка в Харкові популярніша за необрізну дошку.

Для виробництва обрізної дошкитак само як і для необрізної дошки в Харкові широко використовуються хвойні породи деревини. Дана деревина широко поширена в нашому регіоні, у зв'язку з чим дуже часто використовується як базовий матеріал пиловника. Такі характеристики як безпека, надійність, довговічність, легкість використання, а також дешевизна, роблять обрізну дошку Харків незамінним матеріалом для будівельних та ремонтних робіт.

Цей пиломатеріал використовують при зведенні перегородок, створенні підлог, підшиванні стель, для будівництва дахів, сходів та виробництва меблів.

Компанія «Лісторг» пропонує Вам купити дошки в Харкові з пиловника сосни найвищої якості за низькими цінами. Завдяки кваліфікованим співробітникам та оптимізації витрат, ми пропонуємо як брус, так і вагонку, обрізну дошку, необрізну дошку в Харків за низькими цінами.

Користуючись послугами компанії «Лісторг», Ви отримуєте якісний товар за низькою ціною. Також при замовленні різних пиломатеріалів ми можемо запропонувати Вам послуги транспорту для доставки безпосередньо до замовника.

Дошка обрізна ціна.

Отримати більш детальну інформацію та зробити замовлення Ви можете, зателефонувавши за телефонами: 099-293-05-95, 097-687-16-17.


лісторг харків дошка харків ПИЛОМАТЕРІАЛИ продам дошку обрізну сосна куб дошки ціна ДОШКА ОБРІЗНА пиломатеріали ціна КУПИТИ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ пиломатеріал обрізний продам пиломатеріал ДОШКА БРУС дошка обрізна ціна купити дошки доставка пиломатеріалів дошка стругана пилорами харків
Каталог сайтов «ua24.biz»